خوراک آماده دام و طیور برادران فرخی

این مجموعه از سال ۱۳۸۰ با خرید نهاده ها و محصولات کشاورزی و تامین خوراک دامدارن و مرغدارن محترم پا به این عرصه گذاشت. مجموعه فرخی که همیشه شعار خود را رضایتمندی مشتریان دانسته، در سال ۱۳۸۹ با افتتاح کارخانه خوراک آماده دام و طیور مجهز به ماشین آلات مدرن و دستگاه های پلت MEGA MACENA (طرح شرکت PTN هلند) و با دو خط تولید شروع به عرضه محصولات خود نمود

کارخانه خوراک دام و طیور فرخی در سالهای گذشته، سه سال موفق به کسب عنوان کارخانه برتر در استان کرمانشاه گردیده و همچنین در سال ۱۳۹۳ موفق به کسب عنوان صادرکننده برتر خوراک دام به کشور عراق شده است.

لازم به ذکر است که تولیدات مجموعه فرخی دارای مجوز اداره استاندارد کل ایران و مجوز ISO9001 تاییدیه کنترل کیفیت از کشور آلمان می باشد و تمام سعی و تلاش این مجموعه بر این است که تولیدات خود را با بهترین کیفیت، متناسب با علم روز دنیا و قیمت مناسب به دست مشتریان عزیز خود برساند.

هیئت مدیره کارخانه دام ، طیور و آبزیان فرخی :

  • مدیر عامل : آرمان فرخی
  • رئیس هیئت مدیره : توفیق فرخی
Previous
Next

سوپر استار طلايي

رشد متوازن جوجه های گوشتی در سنین ابتدایی، تاثیر بسیار زیادی بر عملکرد نهایی گله خواهد داشت. سوپر استارتر طلایی تولیدی فرخی، جیره ای با تراکم مناسب به لحاظ کلیه مواد مغذی به ویژه پروتئین ، اسید آمینه های سهل الهضم، مواد معدنی و ویتامین هاست. این جیره، ترکیبات محرک رشد، ضد باکتریایی، ضد قارچی و تقویت کننده سیستم ایمنی را نیز داراست . همچنین علاوه بر داشتن خصوصیات یک دان آغازین با کیفیت، به دلیل داشتن مقدار قابل توجهی پروتئین نسبت به دان مشابه خود، تاثیر بسزایی در فرآیند رشد دارد.

سوپر استارتر عادی

این جیره تاثیر زیادی بر رشد و افزایش عملکرد سیستم ایمنی جوجه ها، در سنین آغازین دارد. همچنین فرمولاسیون استفاده شده در دان سوپراستارتر با کیفیت باعث کاهش عفونت کیسه زرده و چسبندگی های متداول می شود. لازم به ذکر است میزان پروتئین دان آغازین بیشتر از سایر دان ها بوده و حاوی انرژی زیادی است.

پيش دان

استفاده از پیش دان یا استارتر با توجه به شکل و کیفیت مواد تشکیل دهنده آن تاثیر فراوانی در بهبود فرایند رشد، گسترش دستگاه گوارشی، تقویت سیستم ایمنی و کاهش ضریب تبدیل غذایی در طی دوران پرورش خواهد داشت.

میان دان

با عبور از مراحل آغازین دوره پرورش و افزایش وزن جوجه گوشتی، همزمان با نیاز جوجه به مصرف دان با سایز بزرگتر، نیاز به انرژی بالاتر رفته و برخلاف آن احتیاج به پروتئین، اسیدآمینه ها، مواد معدنی پرنیاز و ویتامین ها کاهش می یابد. تامین این احتیاجات در این دوره سنی، بر عهده میان دان می باشد. فرمول میان دان باید دارای آنالیز و فرمولاسیون خاصی باشد که در ادامه دوره پرورش علاوه بر ایجاد عملکرد مطلوب، مانع از بروز بیماری های متابولیک گردد.

پس دان 1

به دلیل اینکه در بازار مصرف مرغ ، عموم مردم ، مرغ با وزن سنگین تر را میپسندند. بنابراین، پس از پایان مصرف میان دان، نیازمند فرمولاسیونی برای تامین نیازهای مرغ با حداقل قیمت تمام شده هستیم. پس دان 1 دارای مواد مغذی کمتر و انرژی بالاتری نسبت به جیره های اولیه است که باعث وزن گیری بیشتر و ضریب تبدیل بالاتر میگردد.

پس دان 2

این جیره بزرگترین سایز پلت را در مقایسه با دان های مراحل قبل دارد و در آخرین مرحله دوره پرورش استفاده میگردد. همچنین وظیفه تامین نیازهای تغذیه ای مرغ را تا زمان کشتار بر عهده دارد.

کنسانتره

با توجه به آنالیز بسیار متغیر مواد غذایی، بخش کنسانتره در جیره گاوهای شیری و پرورای اهمیت فوق العاده ای یافته است و بالانس هوشمندانه آن قطعا خواهد توانست کمبودها و عدم بالانس های موجود در یک جیره را پوشش داده و در نهایت منجر به تولید جیره ای گردد که علاوه بر جبران کمبود ها، تمام نیازهای دام را نیز برآورده کند.

سوپر شير

کنسانتره شیری عاملی ضروری و موثر برای ازدیاد شیر در طول دوره شیردهی می باشد. چرا که علوفه مصرفی نیاز دام را به انرژی و پروتئین و ویتامین ها و مواد معدنی در دوران شیردهی برطرف نمی کند.

پرواري

کنسانتره پرواری نیازهای گوساله برای رشد و افزایش وزن سریعتر را فراهم کرده، با کمک به حفظ سلامت و افزایش مقاومت گوساله در برابر بیماری، هزینه های دارو و درمان را نیز کاهش می دهد.